Krystalizatory, cena, przemyslowe - Sklep Internetoey

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Krystalizatory

Krystalizacja podłóg to jeden z ważniejszych zabiegów ich pielęgnacji. Stosowanie krystalizatorów w hotelach pozwala zachować ich nienaganny wygląd przez długie lata. Dzięki temu hotelowi goście mogą odpoczywać w zadbanych wnętrzach, których wizytówką są właśnie podłogi. Z myślą o potrzebach branży hotelowej, uzupełniliśmy naszą ofertę o wysoce skuteczne krystalizatory do podłóg.

Krystalizatory do podłóg

przeznaczone do krystalizacji i polerowania podłóg idealnie sprawdzą się w przypadku nawierzchni wykonanych z marmuru lub lastryko. Wydajne preparaty nadają podłogom świeży i odporny na matowanie wygląd. Zapewniamy łatwą pielęgnację podłóg, brak nieestetycznych śladów na ich powierzchni oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny krystalizatorów w dużych opakowaniach.

Nie ma żadnych produktów
facebook