Linia “ecodose” - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

linia “ecodose”

Regularne utrzymanie czystości w hotelu wymaga użycia wysoce skutecznych płynów do mycia ręcznego. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania branży hotelarskiej, w której ważne są higiena i komfort gości, przygotowaliśmy ofertę produktów z linii Ecodose. Płyny amoniakalne przeznaczone są do mycia ręcznego różnego rodzaju powierzchni.

Wysoko skoncentrowane płyny do mycia ręcznego wykazują doskonałe właściwości odtłuszczające. Świetnie radzą sobie z usuwaniem plam z tłuszczu podczas mycia naczyń, szklanek, sztućców, garnków, patelni, pieców czy frytkownic. Odtłuszczacze z linii Ecodose pozostawiają po sobie przyjemny zapach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą środków w wydajnych opakowaniach i atrakcyjnych cenach.

Jest 9 produktów.

facebook