Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

akcesoria

Bogatą ofertę chemii dedykowanej branży hotelarskiej, rozszerzyliśmy również o przydatne akcesoria, ułatwiające codzienne utrzymanie czystości w obiekcie. Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania o wysokiej trwałości i w wyjątkowo przystępnych cenach.

W szczególności zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie sklepu dozownikami. Obecnie korzystanie z nich stało się standardem. Do przeszłości odeszły tradycyjne kostki mydła, rolki ręczników papierowych czy papieru toaletowego, mogące powodować rozprzestrzenianie się chorobotwórczych bakterii. Z powodzeniem wypierają je funkcjonalne, estetyczne, a przede wszystkim higieniczne dozowniki.

Dozowniki papieru

Branży hotelarskiej proponujemy dedykowane dozowniki mydła w płynie, które wykonane zostały z odpornych na uderzenia materiałów. Duża pojemność i wziernik umożliwiający kontrolę stanu mydła dozowników na mydło zapewnia komfort użytkowania w miejscach u dużym natężeniu ruchu. Uniwersalny design dozowników na mydło idealnie wpisze się w charakter każdego wnętrza.

Klientom sklepu polecamy również plastikowe i wykonane ze stali nierdzewnej dozowniki na papier toaletowy. Montowane na ścianie dozowniki wyposażono w łatwy system otwierania i wymiany papieru oraz zamykanie na klucz. W naszej ofercie dostępne są również nowoczesne i niezwykle pojemne dozowniki na ręczniki papierowe, zaprojektowane na papier składany w Z.

Suszarki do włosów

W ofercie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć wygodnych dozowników odświeżacza powietrza, pozwalających na dopasowanie częstotliwości uwalniania zapachu. Hotelom polecamy także montowane na ścianie suszarki o niskim poborze mocy i poziomie hałasu. Hotelowe suszarki i dozowniki dostępne są w przystępnych cenach.

Jest 10 produktów.

facebook