Hotelowe dozowniki papieru i suszarki do włosów - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

akcesoria

Bogatą ofertę chemii dedykowanej branży hotelarskiej, rozszerzyliśmy również o przydatne akcesoria, ułatwiające codzienne utrzymanie czystości w obiekcie. Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania o wysokiej trwałości i w wyjątkowo przystępnych cenach.

W szczególności zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie sklepu dozownikami. Obecnie korzystanie z nich stało się standardem. Do przeszłości odeszły tradycyjne kostki mydła, rolki ręczników papierowych czy papieru toaletowego, mogące powodować rozprzestrzenianie się chorobotwórczych bakterii. Z powodzeniem wypierają je funkcjonalne, estetyczne, a przede wszystkim higieniczne dozowniki.

Dozowniki papieru

Branży hotelarskiej proponujemy dedykowane dozowniki mydła w płynie, które wykonane zostały z odpornych na uderzenia materiałów. Duża pojemność i wziernik umożliwiający kontrolę stanu mydła dozowników na mydło zapewnia komfort użytkowania w miejscach u dużym natężeniu ruchu. Uniwersalny design dozowników na mydło idealnie wpisze się w charakter każdego wnętrza.

Klientom sklepu polecamy również plastikowe i wykonane ze stali nierdzewnej dozowniki na papier toaletowy. Montowane na ścianie dozowniki wyposażono w łatwy system otwierania i wymiany papieru oraz zamykanie na klucz. W naszej ofercie dostępne są również nowoczesne i niezwykle pojemne dozowniki na ręczniki papierowe, zaprojektowane na papier składany w Z.

Suszarki do włosów

W ofercie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć wygodnych dozowników odświeżacza powietrza, pozwalających na dopasowanie częstotliwości uwalniania zapachu. Hotelom polecamy także montowane na ścianie suszarki o niskim poborze mocy i poziomie hałasu. Hotelowe suszarki i dozowniki dostępne są w przystępnych cenach.

Jest 10 produktów.

facebook