Uniwersalne proszki, detergenty do prania - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

detergenty w proszku

Detergentem, najczęściej wykorzystywanym zarówno podczas prania ręcznego, jak i automatycznego są proszki do prania. Z myślą o profesjonalnych pralniach, w których regularne pranie tkanin w dużych ilościach jest normą, przygotowaliśmy szeroki wybór detergentów w proszku – do tkanin białych i do tkanin kolorowych. Dzięki nim pranie ręczne i automatyczne stanie się nie tylko skuteczne, ale i bardziej ekonomiczne!

Uniwersalne detergenty w proszku dostępne w naszej ofercie rozpuszczają się nawet w zimnej w wodzie. Z powodzeniem mogą być one stosowane do prania ręcznego i automatycznego różnego rodzaju tkanin, takich jak wełna, bawełna i inne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wydajnych proszków do prania w dobrej cenie.

Jest 7 produktów.

facebook