Detergenty w pŁynie - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

detergenty w pŁynie

W ofercie stworzonej z myślą o profesjonalnych pralniach, nasi klienci znajdą nie tylko środki czyszczące w proszku, wybielacze, odplamiacze czy systemy dozujące, ale i płyny do prania. Te specjalistyczne piorące detergenty w płynie są podstawowym elementem wyposażenia każdej pralni, świadczącej specjalistyczne usługi.

Dostępne w dużych opakowaniach płyny do prania automatycznego, ręcznego i wodnego cechują się wysokim stężeniem związków enzymatycznych, dzięki którym skutecznie usuwają zabrudzenia organiczne. Oferowane płyny do prania tkanin mogą być z powodzeniem i bezpiecznie stosowane na różnego rodzaju włóknach oddawanych do pralni, takich jak wełna, poliester czy włókna syntetyczne.

Detergenty w płynie

W naszej ofercie nie brakuje też wysoce wydajnych i skutecznych detergentów w płynie o różnorodnym zastosowaniu. Wśród chemii do prania ręcznego, automatycznego i wodnego znajdują się środki wskazane do stosowania w pierwszej fazie prania, gdzie ważną rolę odgrywa wysokie stężenie substancji aktywnej odpowiedzialnej za usuwanie plam.

W ofercie wysoko skoncentrowanych detergentów w płynie znajdują się także środki dedykowane praniu tkanin białych, które mogą być łączone z dowolnym wybielaczem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą płynów do prania. Dzięki nim pranie tkanin w pralniach stanie się nie tylko skuteczniejsze, ale i bardziej wydajne oraz tańsze.

Jest 3 produktów.

facebook