Detergenty w pŁynie - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

detergenty w pŁynie

W ofercie stworzonej z myślą o profesjonalnych pralniach, nasi klienci znajdą nie tylko środki czyszczące w proszku, wybielacze, odplamiacze czy systemy dozujące, ale i płyny do prania. Te specjalistyczne piorące detergenty w płynie są podstawowym elementem wyposażenia każdej pralni, świadczącej specjalistyczne usługi.

Dostępne w dużych opakowaniach płyny do prania automatycznego, ręcznego i wodnego cechują się wysokim stężeniem związków enzymatycznych, dzięki którym skutecznie usuwają zabrudzenia organiczne. Oferowane płyny do prania tkanin mogą być z powodzeniem i bezpiecznie stosowane na różnego rodzaju włóknach oddawanych do pralni, takich jak wełna, poliester czy włókna syntetyczne.

Detergenty w płynie

W naszej ofercie nie brakuje też wysoce wydajnych i skutecznych detergentów w płynie o różnorodnym zastosowaniu. Wśród chemii do prania ręcznego, automatycznego i wodnego znajdują się środki wskazane do stosowania w pierwszej fazie prania, gdzie ważną rolę odgrywa wysokie stężenie substancji aktywnej odpowiedzialnej za usuwanie plam.

W ofercie wysoko skoncentrowanych detergentów w płynie znajdują się także środki dedykowane praniu tkanin białych, które mogą być łączone z dowolnym wybielaczem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą płynów do prania. Dzięki nim pranie tkanin w pralniach stanie się nie tylko skuteczniejsze, ale i bardziej wydajne oraz tańsze.

Jest 5 produktów.

facebook