Wybielacze - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

wybielacze

Profesjonalne pralnie to miejsca cieszące się popularnością z różnych powodów. Jednym z nich jest wysoka skuteczność, nieporównywalna do pralnia w domowych warunkach. Nic więc dziwnego, że klienci pralni przynoszą do nich często tkaniny mocno zabrudzone, wymagające zastosowania wyjątkowo silnych detergentów, którymi są wybielacze.

W ofercie naszego sklepu dla pralni zgromadziliśmy profesjonalne wybielacze do tkanin. Wśród nich znaleźć można zarówno wybielacze w płynie, jak i wybielacze w proszku. Chlorowane wybielacze w płynie skutecznie usuwają przebarwienia różnego rodzaju, a ich formuła została opracowana z myślą o przemyśle tekstylnym.

Wybielacz w proszku

Wybielacze w płynie spełniają wymagane normy bakteriobójcze. Dostępne w pojemnym opakowaniu cechują się nie tylko wysoką skutecznością, ale i doskonałą wydajnością. Z powodzeniem mogą być stosowane w pralniach, w których wyjątkowo uciążliwe plamy są codzienności i wymagają zastosowania profesjonalnych środków do prania tkanin.

Oprócz tego w naszej ofercie proponujemy chlorowane wybielacze w proszku. Cechuje się wysoka moc wybielania wszystkiego rodzaju tkanin i usuwania przebarwień o różnym charakterze. Dzięki wysokiej zawartości aktywnego chloru wybielacz w proszku doskonale radzi sobie w wywabianiu plam organicznych z włókien syntetycznych lub naturalnych. Jest to nieoceniona pomoc dla profesjonalnych pralni.

Jest 5 produktów.

facebook