Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

wybielacze

Profesjonalne pralnie to miejsca cieszące się popularnością z różnych powodów. Jednym z nich jest wysoka skuteczność, nieporównywalna do pralnia w domowych warunkach. Nic więc dziwnego, że klienci pralni przynoszą do nich często tkaniny mocno zabrudzone, wymagające zastosowania wyjątkowo silnych detergentów, którymi są wybielacze.

W ofercie naszego sklepu dla pralni zgromadziliśmy profesjonalne wybielacze do tkanin. Wśród nich znaleźć można zarówno wybielacze w płynie, jak i wybielacze w proszku. Chlorowane wybielacze w płynie skutecznie usuwają przebarwienia różnego rodzaju, a ich formuła została opracowana z myślą o przemyśle tekstylnym.

Wybielacz w proszku

Wybielacze w płynie spełniają wymagane normy bakteriobójcze. Dostępne w pojemnym opakowaniu cechują się nie tylko wysoką skutecznością, ale i doskonałą wydajnością. Z powodzeniem mogą być stosowane w pralniach, w których wyjątkowo uciążliwe plamy są codzienności i wymagają zastosowania profesjonalnych środków do prania tkanin.

Oprócz tego w naszej ofercie proponujemy chlorowane wybielacze w proszku. Cechuje się wysoka moc wybielania wszystkiego rodzaju tkanin i usuwania przebarwień o różnym charakterze. Dzięki wysokiej zawartości aktywnego chloru wybielacz w proszku doskonale radzi sobie w wywabianiu plam organicznych z włókien syntetycznych lub naturalnych. Jest to nieoceniona pomoc dla profesjonalnych pralni.

Jest 5 produktów.

facebook