Odplamiacze - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

odplamiacze

Plamy po winie, tłuste zabrudzenia czy uporczywe ślady po kosmetykach spędzają sen z powiek wielu klientom pralni. W trosce o ulubione tkaniny oddają oni pranie do profesjonalnych pralni, specjalizujących się w usuwaniu wyjątkowo trudnych plam. Wysoką skuteczność ich działania zapewnia korzystanie z gamy dedykowanych środków chemicznych, takich jak odplamiacze do tkanin.

W naszej ofercie dla profesjonalnych pralni zgromadziliśmy wysoce wydajne i bardzo skuteczne odplamiacze w płynie. Doskonale spisują się one podczas usuwania uciążliwych plam, dzięki wyjątkowym właściwościom odtłuszczającym. Stosowane przy praniu wstępnym, odplamiacze w płynie usuwają plamy organiczne, olejowe z ręczników czy odzieży roboczej i nie tylko.

Odplamiacz w paście

Uzupełnieniem naszej oferty dedykowanej pralniom profesjonalnym są odplamiacze w paście. Pasty odplamiające idealnie radzą sobie z najcięższymi zabrudzeniami, takimi jak krew, oleje czy smary na mankietach i kołnierzach. Wysoki poziom substancji czynnej zapewnia dużą pomoc odplamiania tkanin.

Zainteresowanych klientów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych odplamiaczy w płynie i paście. Produkty dostępne są w dużych, pojemnych opakowaniach, zapewniających wydajne i ekonomiczne pranie w pralniach profesjonalnych.

Nie ma żadnych produktów
facebook