Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

odplamiacze

Plamy po winie, tłuste zabrudzenia czy uporczywe ślady po kosmetykach spędzają sen z powiek wielu klientom pralni. W trosce o ulubione tkaniny oddają oni pranie do profesjonalnych pralni, specjalizujących się w usuwaniu wyjątkowo trudnych plam. Wysoką skuteczność ich działania zapewnia korzystanie z gamy dedykowanych środków chemicznych, takich jak odplamiacze do tkanin.

W naszej ofercie dla profesjonalnych pralni zgromadziliśmy wysoce wydajne i bardzo skuteczne odplamiacze w płynie. Doskonale spisują się one podczas usuwania uciążliwych plam, dzięki wyjątkowym właściwościom odtłuszczającym. Stosowane przy praniu wstępnym, odplamiacze w płynie usuwają plamy organiczne, olejowe z ręczników czy odzieży roboczej i nie tylko.

Odplamiacz w paście

Uzupełnieniem naszej oferty dedykowanej pralniom profesjonalnym są odplamiacze w paście. Pasty odplamiające idealnie radzą sobie z najcięższymi zabrudzeniami, takimi jak krew, oleje czy smary na mankietach i kołnierzach. Wysoki poziom substancji czynnej zapewnia dużą pomoc odplamiania tkanin.

Zainteresowanych klientów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych odplamiaczy w płynie i paście. Produkty dostępne są w dużych, pojemnych opakowaniach, zapewniających wydajne i ekonomiczne pranie w pralniach profesjonalnych.

Jest 3 produktów.

facebook