Płyny zmiękczające i neutralizujące - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

pŁyny zmiĘkczajĄce i neutralizujĄce

Używanie płynu zmiękczającego do pralnia ma wiele zalet. Z jednej strony nadaje praniu świeży i przyjemny zapach, z drugiej dba o tkaninę, sprawiając, że staje się miękka w dotyk. Dodatkowe zmiękczacze redukują efekt elektryzowania się tkanin, skracają czas suszenia prania oraz ułatwiają jego późniejsze prasowanie.

Zmiękczanie tkanin jest nieodłącznym elementem usług oferowanych przez profesjonalne pralnie. W trosce o komfort i pełne zadowolenie klientów, pralnie korzystają z wielu dedykowanych im środków chemicznych do prania, w tym płynów zmiękczających, które mają decydujący wpływ na zapach i wygląd oddanych do pralni tkanin. Z myślą o zaopatrzeniu pralni przygotowaliśmy naszą ofertę profesjonalnych zmiękczaczy w pojemnych i wydajnych opakowaniach.

Neutralizatory do prania

Oddając pranie do profesjonalnej pralni klienci oczekują czystych, pachnących i przyjemnych w dotyku tkanin. Pralnie, korzystając z dedykowanych im środków chemicznych, skuteczniej niż w domowych warunkach usuwają różnego rodzaju zabrudzenia. Stosując dodatkowe preparaty, takie jak neutralizatory w proszku czy neutralizatory w płynie, pranie z pralni zyskuje miły i długotrwały zapach. Dostępne w naszej ofercie alkaliczne neutralizatory prania w proszku i neutralizatory w płynie nie pogarszają kondycji włókien, są przyjazne dla skóry i nie drażnią jej. Mogą być stosowane w automatycznych systemach dozowania.

Nie ma żadnych produktów
facebook