Dodatki - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

dodatki

Pralnie wodne i chemiczne korzystają z różnego rodzaju detergentów, mających na celu skuteczne i bezpieczne usunięcie plam z tkanin. Często jednak klienci pralni zgłaszają się do nich z wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami, których usunięcie wymaga zastosowania dedykowanych środków. Właścicielom pralni, których celem jest niwelowanie różnego rodzaju plam, polecamy zakup specjalnych środków do usuwania plam z rdzy i żelaza.

Dostępne w naszej ofercie środki do usuwania plam z rdzy i żelaza mogą dodatkowo służyć do wywabiania plam z detergentów czy śladów wapnia. Detergenty są w pełni bezpieczne dla tkanin i zapobiegają ich żółknięciu. Środki dostępne są w dużych, poręcznych i wydajnych opakowaniach w atrakcyjnej cenie.

Nie ma żadnych produktów
facebook