Systemy dozujĄce - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

systemy dozujĄce

Warunkiem wysokiej jakości prania jest możliwość optymalnego dozowania środków piorących i wspomagających. W odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych pralni usługowych, chcących świadczyć w pełni zadowalające klientów usługi, polecamy dedykowane systemy dozujące. Całkowita kontrola nad procesem dozowania pozwala pralniom zachować stałą jakość prania.

Dostępne w naszej ofercie dozowniki to łatwe i wygodne w użytkowaniu części wyposażenia pralni usługowych, które pozwalają na ograniczenie kontaktu personelu ze środkami chemicznymi. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko pomyłek oraz podnosi bezpieczeństw pracy w pralniach usługowych. Korzystanie z systemów dozujących usprawnia również monitorowanie bieżącego stanu środków piorących.

Nie ma żadnych produktów
facebook