Chemia basenowa, środki chemiczne do basenów - Sklep

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

chemia basenowa

W odpowiedzi na potrzeby właścicieli przydomowych basenów oraz basenów hotelowych i w centrach SPA, zgromadziliśmy w naszym sklepie szeroki wybór chemii basenowej. Z jej pomocą możliwe jest szybkie i łatwe czyszczenie wody w basenie, zapewniające komfort kąpieli i dłuższą żywotność samego basenu, narażonego na działanie wielu czynników zewnętrznych.

W szczególności polecamy naszym Klientom preparaty do uzdatniania wody w tabletkach, które bogate są w aktywne środki o działaniu dezynfekującym. Równie ważnym elementem chemii basenowej są płyny, służące do czyszczenia dna i ścian bocznych basenu, podatnych na rozwój alg i innych mikroorganizmów.

Regulacja Ph wody w basenie

Warunkiem utrzymania basenu w czystości jest też regulacja pH wody, którego idealny dla skóry poziom mieści się w przedziale 7,0-7,4 (obojętny lub lekko zasadowy). Regulacja pH jest ważna zwłaszcza w okresie letnim, kiedy poziom pH wzrasta w trakcie upałów i obniża się w deszczowe dni. Utrzymanie odpowiedniego poziomu pH podnosi dodatkowo skuteczność stosowanej chemii basenowej.

Jest 5 produktów.

facebook