Chemia basenowa, środki chemiczne do basenów - Sklep
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

chemia basenowa

W odpowiedzi na potrzeby właścicieli przydomowych basenów oraz basenów hotelowych i w centrach SPA, zgromadziliśmy w naszym sklepie szeroki wybór chemii basenowej. Z jej pomocą możliwe jest szybkie i łatwe czyszczenie wody w basenie, zapewniające komfort kąpieli i dłuższą żywotność samego basenu, narażonego na działanie wielu czynników zewnętrznych.

W szczególności polecamy naszym Klientom preparaty do uzdatniania wody w tabletkach, które bogate są w aktywne środki o działaniu dezynfekującym. Równie ważnym elementem chemii basenowej są płyny, służące do czyszczenia dna i ścian bocznych basenu, podatnych na rozwój alg i innych mikroorganizmów.

Regulacja Ph wody w basenie

Warunkiem utrzymania basenu w czystości jest też regulacja pH wody, którego idealny dla skóry poziom mieści się w przedziale 7,0-7,4 (obojętny lub lekko zasadowy). Regulacja pH jest ważna zwłaszcza w okresie letnim, kiedy poziom pH wzrasta w trakcie upałów i obniża się w deszczowe dni. Utrzymanie odpowiedniego poziomu pH podnosi dodatkowo skuteczność stosowanej chemii basenowej.

Jest 12 produktów.

facebook