Algicydy płyny do basenów przeciw pleśni i grzybom - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

algicydy

Basen to popularne udogodnienie, podnoszące komfort wypoczynku w hotelach. By jednak goście obiektów mogli w pełni bezpiecznie zażywać kąpieli w basenie, konieczne jest jego regularne czyszczenie. W tym celu stosowane są wysoce skuteczne algicydy do basenów, teraz także dostępne w ofercie naszego sklepu z chemią dedykowaną branży hotelarskiej.

Największym zagrożeniem dla osób korzystających z basenów są pleśnie, grzyby i glony. Doskonale radzą sobie z nimi proponowane przez nasz sklep algicydy, czyli środki chemiczne znajdujące powszechne zastosowanie w basenach, akwariach i instalacjach hydraulicznych. Naszym klientom polecamy wyjątkowo skuteczne, wysoce wydajne i atrakcyjne cenowo płyny przeciw pleśni, grzybom i glonom.

ALGICYDY  - Płyny przeciw pleśni i grzybom

Dostępne płyny przeciw pleśniom i grzybom, doskonale radzą sobie również z mchami i porostami. Zadaniem preparatów jest zapobieganie rozwojowi zanieczyszczeń oraz utrzymanie stanu wody w optymalnych warunkach sanitarnych i zdrowotnych. Płyny przeciw glonom świetnie sprawdzają w walce z różnymi mikroorganizmami, wykazując wysoką skuteczną w obwodach zamkniętych i w niskich temperaturach.

Uzupełnieniem naszej bogatej oferty chemii do basenów są flokulanty, których zadaniem jest oddzielanie cząstek zawiesin w środowisku wodnym i ich późniejsza filtracja. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką glono-, grzybo- i algobójczego asortymentu dostępnego w sklepie.

Jest 12 produktów.

facebook