Środki czystości do basenów, chemia basenowa - Sklep Hurtownia
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Chemia i środki czystości dla basenów

Czyszczenie basenu to jedna z mniej lubianych czynności, związanych z posiadaniem tego udogodnienia. Prywatne baseny ogrodowe, hotelowe czy w centrach SPA - chemia basenowa, muszą być jednak czyszczone regularnie. Oczyszczona woda zapewnia bowiem nie tylko komfort kąpieli w basenie, ale i wydłuża jego żywotność.

Aby czyszczenie basenu przebiegało łatwiej i szybciej, zgromadziliśmy w naszym sklepie szeroki wybór profesjonalnych środków, dedykowanych basenom. W szczególności naszym Klientom polecamy preparaty przeciwko glonom, flokulanty oraz środki do regulacji pH. Kompleksowe oczyszczanie wody za pomocą przystępnych cenowo środków pozwala utrzymać basen w idealnym stanie.

Jak czyścić basen - chemia do czyszczenia basenów

Jak powinno przebiegać prawidłowe czyszczenie basenu? Kluczową rolę odgrywa tu regulacja pH, którego poziom należy badać co najmniej raz w tygodniu. Do wyrównania poziomu służą środki obniżające i podwyższające pH. Następnym krokiem jest dezynfekcja basenu, mająca na celu ochronę przed rozmnażającymi się mikroorganizmami, powodującymi mętnienie wody. Równie ważna jest walka z algami. Ostatni etap to koagulacja, która polega oddzielaniu cząstek zawiesin wodzie basenu. Do jej wykonania służą dostępne w sklepie flokulanty.

Jest 12 produktów.

facebook