Środki czystości do basenów, chemia basenowa - Sklep Hurtownia

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Chemia i środki czystości dla basenów

Czyszczenie basenu to jedna z mniej lubianych czynności, związanych z posiadaniem tego udogodnienia. Prywatne baseny ogrodowe, hotelowe czy w centrach SPA - chemia basenowa, muszą być jednak czyszczone regularnie. Oczyszczona woda zapewnia bowiem nie tylko komfort kąpieli w basenie, ale i wydłuża jego żywotność.

Aby czyszczenie basenu przebiegało łatwiej i szybciej, zgromadziliśmy w naszym sklepie szeroki wybór profesjonalnych środków, dedykowanych basenom. W szczególności naszym Klientom polecamy preparaty przeciwko glonom, flokulanty oraz środki do regulacji pH. Kompleksowe oczyszczanie wody za pomocą przystępnych cenowo środków pozwala utrzymać basen w idealnym stanie.

Jak czyścić basen - chemia do czyszczenia basenów

Jak powinno przebiegać prawidłowe czyszczenie basenu? Kluczową rolę odgrywa tu regulacja pH, którego poziom należy badać co najmniej raz w tygodniu. Do wyrównania poziomu służą środki obniżające i podwyższające pH. Następnym krokiem jest dezynfekcja basenu, mająca na celu ochronę przed rozmnażającymi się mikroorganizmami, powodującymi mętnienie wody. Równie ważna jest walka z algami. Ostatni etap to koagulacja, która polega oddzielaniu cząstek zawiesin wodzie basenu. Do jej wykonania służą dostępne w sklepie flokulanty.

Jest 12 produktów.

facebook