Środki smarne - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Środki smarne

Metalowe elementy silników w samochodach trą o siebie z dużą siłą i prędkością. W efekcie części te ulegają szybszemu zużyciu. By zapobiec skutkom tarcia między ruchomymi częściami i zmniejszyć ich nadmierne nagrzewanie się, warto sięgnąć po środki smarujące. Wysoce wydajne i skuteczne preparaty można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Właścicielom samochodów osobowych i dostawczych polecamy w szczególności preparaty penetrujące. Ich zadaniem jest ułatwienie odkręcania zardzewiałych lub zablokowanych śrub lub innych elementów. Wygodny w użyciu spray marki DESBLOC szybko wnika w pokryte rdzą części oraz zapobiega jej ponownemu osadzaniu.

Odkręcanie zardzewiałych elementów

Klientom sklepu proponujemy także wysoce wydajny spray odtłuszczający DELECTRIC, rozpuszczający smary, oleje i inne tłuszcze. Doskonale sprawdza się on do czyszczenia maszyn i silników elektrycznych, zasilanych prądem stałym lub zmiennym. Bezpieczeństwo korzystania ze środka zapewnia niepalna formuła i brak właściwości żrących.

Jest 2 produktów.

facebook