Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Środki do myjni

Profesjonalna chemia to podstawowy element wyposażenia każdej myjni samochodowej. W odpowiedzi na potrzeby ich właścicieli, zgromadziliśmy w naszej ofercie szeroki wybór silnie skoncentrowane środki do myjni ręcznych i automatycznych. Dzięki nim możliwe jest szybkie i bezpieczne czyszczenie samochodów.

Myjnie ręczne od lat uważane są przez właścicieli samochodów za miejsce, w którym najdokładniej i najbezpieczniej umyją oni swój pojazd. W myjniach ręcznych, powszechnie stosowanym środkiem są piany aktywne, które można znaleźć teraz w ofercie naszego sklepu. Właścicielom myjni ręcznych polecamy w szczególności piany aktywne Car Wash.

Myjnie ręczne

Wydajne piany doskonale radzą sobie z brudem drogowym oraz osadami atmosferycznymi na wszelkiego rodzaju pojazdach. Wśród preparatów do czyszczenia aut w myjniach ręcznych nie mogło zabraknąć też żelowych preparatów do czyszczenia i pielęgnacji felg aluminiowych.

Myjnie automatyczne, w których czyszczenie samochodu odbywa się z tunelu, korzystają z szerokiej gamy dedykowanej chemii. Właścicielom myjni automatycznych polecamy w szczególności takie preparaty do czyszczenia jak szampony samochodowe. Ich skoncentrowana formuła usuwa brud bez uszkodzenia nawierzchni pojazdu.

Myjnie automatyczne

W ofercie sklepu zgromadziliśmy również preparaty do karoserii samochodowej, w tym woski. Ich zadaniem jest ochrona lakieru i nadanie mu pożądanego połysku. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.

Jest 9 produktów.

facebook