Chemia dla motoryzacji - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Środki do myjni

Profesjonalna chemia to podstawowy element wyposażenia każdej myjni samochodowej. W odpowiedzi na potrzeby ich właścicieli, zgromadziliśmy w naszej ofercie szeroki wybór silnie skoncentrowane środki do myjni ręcznych i automatycznych. Dzięki nim możliwe jest szybkie i bezpieczne czyszczenie samochodów.

Myjnie ręczne od lat uważane są przez właścicieli samochodów za miejsce, w którym najdokładniej i najbezpieczniej umyją oni swój pojazd. W myjniach ręcznych, powszechnie stosowanym środkiem są piany aktywne, które można znaleźć teraz w ofercie naszego sklepu. Właścicielom myjni ręcznych polecamy w szczególności piany aktywne Car Wash.

Myjnie ręczne

Wydajne piany doskonale radzą sobie z brudem drogowym oraz osadami atmosferycznymi na wszelkiego rodzaju pojazdach. Wśród preparatów do czyszczenia aut w myjniach ręcznych nie mogło zabraknąć też żelowych preparatów do czyszczenia i pielęgnacji felg aluminiowych.

Myjnie automatyczne, w których czyszczenie samochodu odbywa się z tunelu, korzystają z szerokiej gamy dedykowanej chemii. Właścicielom myjni automatycznych polecamy w szczególności takie preparaty do czyszczenia jak szampony samochodowe. Ich skoncentrowana formuła usuwa brud bez uszkodzenia nawierzchni pojazdu.

Myjnie automatyczne

W ofercie sklepu zgromadziliśmy również preparaty do karoserii samochodowej, w tym woski. Ich zadaniem jest ochrona lakieru i nadanie mu pożądanego połysku. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.

Jest 9 produktów.

facebook