Chemia do aut: sucha piana, pranie tapicerki samochodowej - Sklep
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

czyszczenie wnĘtrz

Czyszczenie samochodu sprowadza się nie tylko do dbałości o jego wygląd zewnętrzny. Czyste felgi, lśniąca karoseria i nieskazitelne nadwozie to nie wszystko – liczy się również środek pojazdu. W trosce o jego wygląd, warto sięgnąć po preparaty dedykowane czyszczeniu wnętrz samochodów. Zgromadziliśmy je w ofercie naszego sklepu w wyjątkowo przystępnych cenach.

Właścicielom samochodów osobowych polecamy środki, pozwalające na szybkie i skuteczne czyszczenia wnętrza pojazdów. Dzięki nim utrzymanie czystości w środku pojazdu stanie się niezwykle łatwe i bezproblemowe.

Piana do Czyszczenie tapicerki samochodowej

W szczególności Klientom sklepu proponujemy środki przeznaczone do czyszczenia tapicerki. To właśnie tapicerka narażona jest na liczne zabrudzenia powstałe w czasie jazdy. Do jej pielęgnacji służą wydajne suche piany i szampony do prania tapicerki i dywanów. Skutecznie rozpuszczają one różnego rodzaju zabrudzenia, nie powodując odbarwień materiału i neutralizując nieprzyjemne zapachy w aucie.

Mycie szyb samochodowych

Wizytówką samochodu osobowego są również szyby. By utrzymać je w nienagannej czystości, warto sięgnąć po skoncentrowane płyny do szyb, służące do usuwania plam o różnym charakterze. Dostępne w sklepie środki z powodzeniem radzą sobie z zabrudzeniami pochodzenia zwierzęcego, śladami po błocie i nie tylko. Zaletą środków jest szybkoschnąca formuła, która nie pozostawia smug na szybach samochodu.

Jest 7 produktów.

facebook