Płyn przeciw zamarzaniu szyb, chłodnic - sklep hurtownia - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

pŁyny przeciw zamarzaniu

Zimą nasze samochody szczególnie narażone są na działanie czynników zewnętrznych. Niska temperatura, zwłaszcza w nocy sprawia, że poranne odpalenie pojazdu może stać się nie lada wyzwaniem. Powodem tego są zamarznięte szyby czy płyn do chłodnicy.

Szczególnie niebezpieczne dla właścicieli aut jest zamarznięcie płynu chłodniczego. Dla własnego bezpieczeństwa, warto zabezpieczyć się w tester temperatury zamarzania płynów, a przede wszystkim – antymrozowy płyn do chłodnicy. Teraz środki do ochrony przeciw zamarzaniu dostępne są w ofercie naszego sklepu w przystępnych cenach i wydajnych opakowaniach.

Płyny do chłodnic

Właścicielom aut proponujemy uniwersalne środki o nietoksycznej i w pełni biodegradowalnej formule. Składniki antykorozyjne zapewniają optymalne działanie chłodnicy i poprawną pracę silnika. Płyny przeciw zamarzaniu do chłodnic sprawdzają się nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

W czasie zimy podatne na zamarzanie są także płyny do spryskiwania szyb. W celu ochrony przed niskimi temperaturami, właściciele samochodów powinni zaopatrzyć się w płyny zimowe mrozoodporne. Z powodzeniem radzą sobie one w skrajnie niskich temperaturach. Skutecznie czyszczą szyby, zapobiegając jednocześnie parowaniu szyb.

Płyn do szyb przeciwzamarzaniu

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą mrozoodpornych płynów do chłodnicy i do spryskiwaczy. W razie wszelkie pytań związanych z asortymentem zachęcamy do kontaktu Służymy fachowym doradztwem w zakresie płynów zimowych do samochodów.

Jest 6 produktów.

facebook