Assent zdobywa dwie nagrody dla najlepszego biznesu w Ottawie w 2018 r.

Udostępnij:

W piątek 16 listopada firma Assent Compliance ponownie wzięła udział w ceremonii wręczenia nagród Best Ottawa Business Awards (BOBs), zdobywając dwie nagrody już po raz trzeci z rzędu. Tym razem firma została doceniona za swoje doświadczenie w marketingu i sprzedaży.

Kilku członków zespołu marketingowego Assent wzięło udział w ceremonii w sali balowej Westin Ottawa, aby odebrać nagrodę za Najlepsze wyniki w dziedzinie marketingu.

W międzyczasie, zespół kierownictwa firmy odebrał nagrodę za Transakcja Rokuw uznaniu niedawnej inwestycji firmy w wysokości 130 milionów dolarów CAD, dokonanej przez Warburg Pincus. To już trzeci rok z rzędu, kiedy firma zdobyła tę nagrodę.

Każdego roku BOB wyróżnia odnoszące największe sukcesy firmy w Ottawie, jednocześnie doceniając zdolność Regionu Stołecznego do wspierania przedsiębiorczości i innowacyjności za pomocą talentów.

Assent jest wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, pomagającym firmom zarządzać wymogami zgodności w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym.

Firma dziękuje swoim partnerom, klientom, pracownikom i wszystkim pozostałym interesariuszom za wsparcie w świętowaniu kolejnego roku ogromnego wzrostu. Z entuzjazmem patrzymy na rok 2019!


Czy korzystasz z kompletnego rozwiązania do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw? Skorzystaj z usług Assent i ciesz się szerokim zakresem korzyści płynących z wdrożenia najbardziej kompleksowej platformy dostępnej na rynku. Aby dowiedzieć się więcej, pobierz "Przewodnik po Platformie Zgodności Assent".

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wymogów regulacyjnych oraz możliwości wsparcia programu przez Assent, prosimy o kontakt z nami już dziś.