Projekt Social & Labor Convergence czyni z Assent Compliance akredytowanego gospodarza.

Udostępnij:

Social & Labor Convergence Project (SLCP) wybrał Assent Compliance jako akredytowanego gospodarza dla zbliżającego się lekkiego wdrożenia ram oceny inicjatywy. Rozwiązanie to pozwoli markom i producentom na dokumentowanie, weryfikację i dzielenie się danymi z audytów za pomocą jednego usprawnionego standardu, co znacznie zmniejszy zmęczenie audytami i braki w zakresie godnej pracy.

Assent użyczył swojej wiedzy na temat zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw do SLCP jako sygnatariusz od lutego 2017 roku. Pomogliśmy pielęgnować rozwój projektu w kierunku pojedynczych, wspólnych ram oceny, zapewniając wskazówki regulacyjne i techniczne grupom roboczym projektu, w tym Adoption & Operation, Verification, Communication & Public Relations, Stakeholder Engagement, Gateway Implementation i zespołowi technicznemu Accredited Host. Teraz jesteśmy dumni, że możemy podzielić się zwycięstwem inicjatywy, która zbliża się do lekkiego wydania tej jesieni.

Ujednolicone ramy oceny musiały uwzględniać szeroki zakres firm, znajdujących się na różnych etapach swojej działalności. społecznej odpowiedzialności biznesu oraz o zróżnicowanych potrzebach i priorytetach. Stanowiło to wyzwanie. Jednak w miarę zbliżania się do wyników naszej współpracy, ramy te mają szansę wywrzeć szeroki wpływ na praktyki audytorskie w przemyśle odzieżowym i obuwniczym - oraz w innych obszarach, w których interesariusze szybko dostrzegają ich potencjał.

Wspólne zasady. W pełni zintegrowane rozwiązania.

Ze strategicznego punktu widzenia, rozwiązania firmy Assent zostały zbudowane w oparciu o ten sam fundamentalny cel, co SLCP: zmniejszenie obciążenia dostawców związanego z zaangażowaniem. Osiągamy to poprzez wykorzystanie standardów branżowych, ułatwianie wymiany danych oraz zapewnienie bezpłatnego dostępu do szkoleń dla dostawców i narzędzi do reagowania.

Assent jest jedynym akredytowanym gospodarzem z możliwością uruchomienia ram poprzez Assent Audit & Inspection Manager. Umożliwia on firmom tworzenie i utrzymywanie jednej identyfikowalnej, eksportowanej historii audytów. Dzięki funkcjonalności platformy w trybie offline, pracownicy terenowi mogą przeprowadzać audyty w dowolnym miejscu na świecie za pomocą przeglądarki internetowej, systemu iOS lub Android. Dane są przechowywane i zarządzane w bezpiecznym, dostępnym środowisku chmurowym w czasie rzeczywistym lub synchronizowane po odzyskaniu dostępu do Internetu.

Wczesny udział w programach pilotażowych SLCP pozwolił nam skalibrować nasze rozwiązanie, aby zapewnić bezproblemową integrację z ramami. Ułatwimy wdrożenie, zapewniając niezawodny dostęp do standardowych, wiodących w branży usług danych i planów naprawczych zaprojektowanych przez ekspertów ds. regulacji firmy Assent - od razu.

Współpraca firmy Assent z SLCP jest przykładem tego, co mogą osiągnąć profesjonaliści z branży, gdy pracują nad rozwiązaniem wspólnych wyzwań. Jesteśmy dumni, że możemy gościć i wspierać konwergentne ramy oceny, gdy stają się one powszechnie akceptowanym formatem wymiany danych w coraz większej liczbie branż.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Assent może pomóc w poprawieniu efektywności operacyjnej i kosztowej w programie zarządzania ryzykiem, skontaktuj się z nami już dziś.