4 FILARY SKUTECZNEGO WNIOSKU O AUTORYZACJĘ "REACH"

Udostępnij:

Po złożeniu prawie tuzina dokumentacji do ECHA, nasza firma zgromadziła ogromny know-how w zakresie tworzenia dokumentacji autoryzacyjnej, niezależnie od tego, czy wniosek jest indywidualny, wspólny, w ramach konsorcjum czy poprzez Jedynego Przedstawiciela. Jako francuski lider w sektorze autoryzacji, oferujemy Państwu pełne wsparcie w trakcie całego projektu.

Kilka liczb

Pomagamy firmom w ich procesie zgodności z przepisami. Jednym z kluczowych aspektów tego zadania jest doradztwo w zakresie wniosków o autoryzację REACH. Jako francuski lider w tym dziale, osiągnęliśmy:

  • 10 wniosków o autoryzację złożonych do ECHA
  • 20 zastosowań objętych / 20 osób prawnych objętych
  • 100% wniosków złożonych od 2015 roku przyznano wnioskowane okresy przeglądu (w tym "długie" 12 lat)


4 wskazówki dotyczące skutecznego złożenia wniosku o udzielenie zezwolenia

Połączenie wiedzy specjalistycznej
Sporządzenie dokumentacji Zezwolenia to przede wszystkim kwestia pracy zespołowej. Nasz zespół ds. zezwoleń składa się z multidyscyplinarnych specjalistów, którzy zapewniają synergię ekspertyz, cenną przy tworzeniu dokumentacji.

Nasze zespoły są elastyczne i zapewniają dedykowaną jednostkę, która gromadzi wszystkie potrzebne umiejętności wśród swoich członków (ekspertyzy naukowe, regulacyjne, techniczne i społeczno-ekonomiczne).

wniosek

Adaptacyjność
Nasi specjaliści towarzyszą Ci i tworzą dokumentację dostosowaną do Twoich potrzeb, zgodnie z wymaganiami ECHA, oferując dopasowane i skalowalne rozwiązania dostosowane do Twojej sytuacji.

Podejmują oni działania, aby:

Przeanalizują Twoją sytuację
Zalecić "go / no go".
Doradzić, jaką strategiczną drogę wybrać
Ocenić niezbędne środki
Ponadto, definicja scenariuszy "zastosowania" i "nie zastosowania" we współpracy z klientem jest kluczowym aspektem w opracowaniu indywidualnej dokumentacji zezwolenia.

Metodologia
Nasze zespoły opracowały unikalną i solidną metodologię mającą na celu optymalizację zdolności wniosków o udzielenie zezwolenia do uzyskania okresów przeglądu wymaganych przez organy europejskie.

Kluczem jest poświęcenie czasu naszym klientom w celu określenia zakresu dokumentacji i optymalizacji gromadzenia danych. Nasi specjaliści muszą być w stanie znaleźć środek pomiędzy pozycją eksperta i mediatora w kontaktach z przemysłem. Żonglują więc tą podwójną lojalnością, aby sprostać potrzebom klientów i zapewnić zgodność z przepisami.