Uznanie dla wznoszenia się firmy Assent: Nagrody dla najlepszego biznesu w Ottawie 2017

Udostępnij:

Assent Compliance ma zaszczyt ogłosić, że jest laureatem dwóch nagród Best Ottawa Business Awards (BOB) 2017 przyznawanych przez Ottawa Chamber of Commerce. Nagrody BOB są wyróżnieniem dla odnoszących największe sukcesy firm w Ottawie i stojących za nimi liderów, a także dowodem uznania dla reputacji regionu stolicy jako inkubatora przedsiębiorczości i innowacji.

Ceremonia wręczenia nagród, w której udział wzięli członkowie zarządu i kierownictwa Assent, odbyła się w środę wieczorem podczas uroczystej gali w sali balowej Westin Ottawa. Assent Compliance otrzymał nagrodę Najlepszą Firmę Roku wraz z dwiema innymi firmami. Assent jest wiodącym dostawcą rozwiązań platformowych do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, pomagającym firmom zachować zgodność z przepisami w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym.

Andrew Waitman, Dyrektor Generalny firmy Assent, powiedział,

"Sukces firmy nie jest zjawiskiem naturalnym; potrzeba ogromnej energii, pracy zespołowej i poświęcenia każdej osoby, aby stworzyć ofertę, którą klienci cenią i za którą zapłacą. Nagrody BOB są wyrazem uznania dla tego wysiłku, a także zaangażowania, współpracy i pasji, jaką nasz zespół wykazuje każdego dnia."

Assent został również nagrodzony Najlepszą Umowę Roku po raz drugi z rzędu.

W imieniu całego zespołu Assent, chcielibyśmy podziękować naszym partnerom, udziałowcom, pracownikom i członkom społeczności za ich nieustające wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na pomyślny rok 2018!


Czy korzystasz z kompletnej platformy zgodności lub czy Twoje obecne rozwiązanie nie spełnia oczekiwań? WybierzAssent i ciesz się szerokim zakresem korzyści płynących z wdrożenia najbardziej kompleksowej platformy do zarządzania danymi łańcucha dostaw. Pobierz nasz najnowszy przewodnik "Przełącznik Assent", aby dowiedzieć się więcej.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Skontaktuj się z naszymi ekspertami już dziś.