Ekologiczne środki czystości
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości

Uporządkowane otoczenie daje nam poczucie bezpieczeństwa i pozwala na pełnowartościowy odpoczynek. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, by nasz dom lśnił czystością. Warto jednak zadbać również o otaczające nas środowisko i do sprzątania wybierać ekologiczne środki czystości.

Produkty Ecolabel to środki czyszczące(np. uniwersalny płyn wielozadaniowy) i myjące (żel do mycia rąk) oraz środki do zadań specjalnych (np. środki odłuszczające, odkamieniacz, czy płyn do podłóg). Wszystkie preparaty z tej linii to profesjonalne środki, które radzą sobie z usuwaniem nawet uporczywych zabrudzeń z różnych powierzchni, pozostając jednocześnie bezpiecznymi dla środowiska - biodegradowalne składniki tych ekologicznych detergentów nie wpływają bowiem negatywnie na jego stan. Dzięki dużym opakowaniom, rozpylaczom i dozownikom oraz skoncentrowanej formule (wystarczy niewielka ilość wybranego środka, by rozprawić się z brudem) – produkty z etykietą Ecolabel są nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne.

Czysty dom i nie zanieczyszczone środowisko? To się opłaca!

facebook