Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Silne odtłuszczacze, czyli jak sobie radzić w mocno zabrudzonej kuchni hotelowej i restauracyjnej

Silne odtłuszczacze, czyli jak sobie radzić w mocno zabrudzonej kuchni hotelowej i restauracyjnej

Zarówno pracownicy, jak i właściciele restauracji i kuchni hotelowych wiedzą, że to wygląd sali oraz miejsca, w którym przyrządzane są posiłki, w pierwszej kolejności przyciąga gości. W czasach Internetu i mediów społecznościowych nawet cień podejrzenia u klientów, że kuchnia jest za rzadko i niezbyt dokładnie czyszczona profesjonalną chemią do kuchni i odtłuszczaczami, może zniechęcić potencjalnych gości do spróbowania dań. Dlatego odpowiednio przeszkolony i odpowiedzialny zespół pracowników oraz środki czyszczące do kuchni i restauracji są niezbędne tak samo, jak znakomity kucharz i empatyczni kelnerzy.

Profesjonalna chemia do sprzątania

Nie tylko restauracje czy hotelowe kuchnie z tak zwaną “open kitchen” muszą zadbać o idealną czystość kuchni. Każda, nawet najmniejsza, podlega przecież kontrolom higieniczno-sanitarnym i trzeba w nich przestrzegać norm i przepisów, które zapewnią gościom fantastyczne wrażenia smakowe i bezpieczeństwo. Najtrudniejsze do umycia są przede wszystkim stoły, kuchenki, piecyki, grille i ruszty oraz filtry kominowe. Utrzymanie czystości nie będzie trudne, nawet w miejscach, w których obsługiwane są setki klientów dziennie, dzięki nowoczesnym i skoncentrowanym środkom czyszczącym. Profesjonalna chemia do sprzątania oferowana przez chemiadoczyszczenia.pl , w łatwy i szybki sposób usuwa zabrudzenia. Silne, ale nie toksyczne odtłuszczacze skracają czas porządkowania kuchni po całym dniu wytężonej pracy, nadają powierzchniom przyjemny zapach i połysk oraz mają działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.

Produkty do czyszczenia kuchni

Serią środków czyszczących do restauracji i kuchni hotelowych są płyny Dengras:

  • Dengras Food w atomizerze, idealny do czyszczenia niewielkich powierzchni, między innymi grilla, kuchenki, naczyń,

  • odtłuszczacze Dengras S/E, Dengras C, Dengras N, Dengras CL,

  • Dengras 46 - do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń,

  • Dengras 2040 - skoncentrowany, antystatyczny szampon do usuwania ciężkich zanieczyszczeń,

  • Dengras 57 - wielozadaniowy środek odtłuszczający,

  • Dengras N - neutralny środek odtłuszczający, rozpuszczający tłuszcze i białka.

Odtłuszczacze Dengras posiadają związki, które silnie odtłuszczają, mogą być stosowane w twardej i miękkiej, zimnej i gorącej wodzie. Usuwają tłuste warstwy z podłóg, szafek, blatów, kominów wentylacyjnych. Dzięki dużemu skoncentrowaniu są niezwykle wydajne i wystarczy minimalna ilość płynu rozcieńczonego w wodzie, by umyć całą kuchnię. Nadają się dla przemysłu spożywczego, ponieważ w składzie nie zawierają rozpuszczalników, środków silnie drażniących i szkodliwych dla zdrowia składników chemicznych.

facebook