Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna

Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna

Preparaty do mycia naczyń i środki do zmywarek z oferty sklepu chemiadoczyszczenia.pl to wysoko wydajne i niezwykle skuteczne środki czyszczące przydatne w restauracjach, hotelach oraz w domach, w których czystość naczyń musi być nieskazitelna. Mycie naczyń w zmywarce przy zastosowaniu nowoczesnej chemii kuchennej jest wysoce efektywne, a wszelkie naczynia porcelanowe, szklane, emaliowane czy sztućce stają się nie tylko higieniczne czyste, ale także idealnie błyszczące.

Zalety profesjonalnych płynów do mycia naczyń

Preparaty do zmywarek i odtłuszczacze, z których korzystają nasi klienci, są opracowane i wyprodukowane w taki sposób, by pełniły rolę detergentów myjących, ale także pielęgnacyjnych. Doskonale uzupełniają one działanie urządzeń myjących, dodatkowo też chronią zmywarki przed osadzaniem się w nich kamienia, rdzy i tłuszczu. Dzięki zwiększonej koncentracji są bardzo wydajne i niewielka ilość płynu wystarczy, by zapewnić czystość wszystkich naczyń umieszczonych w maszynie, nawet przy zastosowaniu niskiej temperatury oraz w twardej wodzie. Optymalny efekt czyszczenia naczyń wzmacniany jest także przez świeży, przyjemny zapach, kojarzący się z czystością. Także produkcja środków myjących i ich użytkowanie nie stanowią zagrożenia dla ekologii oraz osób pracujących przy zmywaniu, bo nie mają one w składzie żadnych rozpuszczalników i silnie drażniących składników chemicznych.

Twarda a miękka woda

W przypadku zmywania naczyń w restauracjach i hotelach, poza używaniem maszyny do mycia, na usuwanie zabrudzeń i żywotność zmywarek ma wpływ także twardość wody. Twarda woda ma więcej składników mineralnych, przede wszystkich wapnia i magnezu i jest smaczniejsza do picia, ale jednocześnie może pozostawiać osad z kamienia w urządzeniach kuchennych, w tym także w zmywarce i na mytych naczyniach. Po wielu tygodniach czy miesiącach zmywania twardą wodą, zarówno na częściach zmywarki, jak i na naczyniach pojawia się nalot, który jest trudny do usunięcia i który może doprowadzić do awarii maszyny.

Środki do mycia naczyń w twardej wodzie, takie jak:

  • płyn do mycia szkła i alumininium Vamel Aut AL,

  • płyn do zmywarek Vamel Aut D

  • płyn do zmywarek Vamel Aut S/D

  • nabłyszczacz do naczyń Brimel Aut D czy Brimel Aut AL

są przeznaczone właśnie do czyszczenia i odtłuszczania naczyń i sztućców w twardej wodzie. Nie tylko myją, ale także nabłyszczają i zapobiegają osadzaniu się kamienia, nie tworzą piany i są zasadowe.

Chemia do sprzątania w średnio twardej wodzie:

  • płyn do zmywarek Vamel Aut B-80

  • płyn do zmywarek Vamel Aut

Nabłyszczacz do wody miękkiej, średnio twardej jak i twardej:

  • Brimel Aut

Nabłyszczacz do wody miękkiej:

  • Brimel Aut BL

facebook