Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna

Płyny do mycia naczyń - chemia profesjonalna

Preparaty do mycia naczyń i środki do zmywarek z oferty sklepu chemiadoczyszczenia.pl to wysoko wydajne i niezwykle skuteczne środki czyszczące przydatne w restauracjach, hotelach oraz w domach, w których czystość naczyń musi być nieskazitelna. Mycie naczyń w zmywarce przy zastosowaniu nowoczesnej chemii kuchennej jest wysoce efektywne, a wszelkie naczynia porcelanowe, szklane, emaliowane czy sztućce stają się nie tylko higieniczne czyste, ale także idealnie błyszczące.

Zalety profesjonalnych płynów do mycia naczyń

Preparaty do zmywarek i odtłuszczacze, z których korzystają nasi klienci, są opracowane i wyprodukowane w taki sposób, by pełniły rolę detergentów myjących, ale także pielęgnacyjnych. Doskonale uzupełniają one działanie urządzeń myjących, dodatkowo też chronią zmywarki przed osadzaniem się w nich kamienia, rdzy i tłuszczu. Dzięki zwiększonej koncentracji są bardzo wydajne i niewielka ilość płynu wystarczy, by zapewnić czystość wszystkich naczyń umieszczonych w maszynie, nawet przy zastosowaniu niskiej temperatury oraz w twardej wodzie. Optymalny efekt czyszczenia naczyń wzmacniany jest także przez świeży, przyjemny zapach, kojarzący się z czystością. Także produkcja środków myjących i ich użytkowanie nie stanowią zagrożenia dla ekologii oraz osób pracujących przy zmywaniu, bo nie mają one w składzie żadnych rozpuszczalników i silnie drażniących składników chemicznych.

Twarda a miękka woda

W przypadku zmywania naczyń w restauracjach i hotelach, poza używaniem maszyny do mycia, na usuwanie zabrudzeń i żywotność zmywarek ma wpływ także twardość wody. Twarda woda ma więcej składników mineralnych, przede wszystkich wapnia i magnezu i jest smaczniejsza do picia, ale jednocześnie może pozostawiać osad z kamienia w urządzeniach kuchennych, w tym także w zmywarce i na mytych naczyniach. Po wielu tygodniach czy miesiącach zmywania twardą wodą, zarówno na częściach zmywarki, jak i na naczyniach pojawia się nalot, który jest trudny do usunięcia i który może doprowadzić do awarii maszyny.

Środki do mycia naczyń w twardej wodzie, takie jak:

  • płyn do mycia szkła i alumininium Vamel Aut AL,

  • płyn do zmywarek Vamel Aut D

  • płyn do zmywarek Vamel Aut S/D

  • nabłyszczacz do naczyń Brimel Aut D czy Brimel Aut AL

są przeznaczone właśnie do czyszczenia i odtłuszczania naczyń i sztućców w twardej wodzie. Nie tylko myją, ale także nabłyszczają i zapobiegają osadzaniu się kamienia, nie tworzą piany i są zasadowe.

Chemia do sprzątania w średnio twardej wodzie:

  • płyn do zmywarek Vamel Aut B-80

  • płyn do zmywarek Vamel Aut

Nabłyszczacz do wody miękkiej, średnio twardej jak i twardej:

  • Brimel Aut

Nabłyszczacz do wody miękkiej:

  • Brimel Aut BL

facebook