Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

W naszej ofercie sprzedaży mamy produkty marki QUIMXEL . Firma Quimxel jest producentem środków czystości i higieny.

Materiałowa, welurowa tapicerka samochodowa aby przez długie lata cieszyła swoim świeżym wyglądem i funkcjonalnością wymaga okresowej opieki i pielęgnacji. Jeśli jest już zabrudzona czy widoczne są plamy i przebarwienia wymagane jest pranie.

Środek do czyszczenia tapicerki samochodowej - plamy z soków, kurz, - sprawdź produkt - więcej

Szampon do prania tapicerki samochodowej - skutecznie usuwa plamy - ładny zapach - więcej

Płyn do czyszczenia szyb - usuwana klej, tłuste plamy, smary, naklejki - więcej

Czyszczenie tapicerek pozwala usunąć z nich powstałe zabrudzenia podczas użytkowania.  Wylegujące się psy, koty, rozlane soki, kurz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre z zabrudzeń z którymi nasze produkty świetnie sobie poradzą. Więcej o środkach do czyszenia tapicerki samochodowej w naszym sklepie. środek do prania dynaników samochodowych

Środki do czyszczenia tapicerki samochodowej:

Tapidux – skoncentrowany szampon do prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Rozpuszcza i usuwa wszelkiego rodzaju bród i zanieczyszczenia nie uszkadzając czyszczonych powierzchni.

Moquet – S , sucha piana do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. Neutralizuje nie przyjemne zapacSucha piana do czyszcenia tapicerki samochodowejhy. Rozpuszcza i usuwa wszelkiego rodzaju brud. Bezpieczny do tkanin i kolorów.

Star - preparat do usuwania plam z dywanów i tapicerek. Aktywny wobec uporczywego brudu, takiego jak atrament piśmienniczym ( pióro, marker, itp.) oraz tłuste plamy. Zalecany do wszystkich rodzajów powierzchni.

więcej >>

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej:

Do pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej polecamy Limgel , środek czyszczący i nabłyszczający usuwa różne rodzaje zanieczyszczeń. Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skórę, tak aby jej nie uszkodzić i dodatkowo pozwalają usunąć nieprzyjemny zapach typu: dym papierosowy, zapachy po produktach spożywczych czy też pot.

facebook