Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

Środki do prania - czyszczenia tapicerki samochodowej

W naszej ofercie sprzedaży mamy produkty marki QUIMXEL . Firma Quimxel jest producentem środków czystości i higieny.

Materiałowa, welurowa tapicerka samochodowa aby przez długie lata cieszyła swoim świeżym wyglądem i funkcjonalnością wymaga okresowej opieki i pielęgnacji. Jeśli jest już zabrudzona czy widoczne są plamy i przebarwienia wymagane jest pranie.

Środek do czyszczenia tapicerki samochodowej - plamy z soków, kurz, - sprawdź produkt - więcej

Szampon do prania tapicerki samochodowej - skutecznie usuwa plamy - ładny zapach - więcej

Płyn do czyszczenia szyb - usuwana klej, tłuste plamy, smary, naklejki - więcej

Czyszczenie tapicerek pozwala usunąć z nich powstałe zabrudzenia podczas użytkowania.  Wylegujące się psy, koty, rozlane soki, kurz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre z zabrudzeń z którymi nasze produkty świetnie sobie poradzą. Więcej o środkach do czyszenia tapicerki samochodowej w naszym sklepie. środek do prania dynaników samochodowych

Środki do czyszczenia tapicerki samochodowej:

Tapidux – skoncentrowany szampon do prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Rozpuszcza i usuwa wszelkiego rodzaju bród i zanieczyszczenia nie uszkadzając czyszczonych powierzchni.

Moquet – S , sucha piana do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. Neutralizuje nie przyjemne zapacSucha piana do czyszcenia tapicerki samochodowejhy. Rozpuszcza i usuwa wszelkiego rodzaju brud. Bezpieczny do tkanin i kolorów.

Star - preparat do usuwania plam z dywanów i tapicerek. Aktywny wobec uporczywego brudu, takiego jak atrament piśmienniczym ( pióro, marker, itp.) oraz tłuste plamy. Zalecany do wszystkich rodzajów powierzchni.

więcej >>

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej:

Do pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej polecamy Limgel , środek czyszczący i nabłyszczający usuwa różne rodzaje zanieczyszczeń. Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skórę, tak aby jej nie uszkodzić i dodatkowo pozwalają usunąć nieprzyjemny zapach typu: dym papierosowy, zapachy po produktach spożywczych czy też pot.

facebook