Resipont 20l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

RESIPONT 20L Powiększ do pełnego rozmiaru

RESIPONT 20L

Środek służący do łączenia materiałów, w szczególności betonu i wszelkiego rodzaju zapraw.

 

 

Więcej szczegółów

0230129

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


1 126,25 zł brutto

RESIPONT jest środkiem służącym do łączenia materiałów, w szczególności betonu, zapraw, gipsu itp. w różnym wieku, działając jako środek łączący, polepszając przywieranie do siebie materiałów budowlanych. Składa się ze zdyspergowanych kopolimerów akrylu i styrenu o charakterze jonowym. Został zaprojektowany w ten sposób, aby mogł być stosowany do zapraw, betonu, gipsu itp. Zapewnia elastyczną powłokę adhezyjną, co pozwala na łączenie materiałów budowlanych w różnym wieku nie zmieniając ich właściwości. Preparat może być stosowany zarówno na powierzchniach suchych jak i wilgotnych. Podczas wysychania temperatura otoczenia nie wpływa na jego działanie.

SPOSOB UŻYCIA

Przed użyciem należy oczyścić powierzchnię z kurzu, resztek farby i innych zanieczyszczeń. Nałożyć warstwę nierozcieńczonego produktu za pomocą wałka lub pędzla. Odczekać 30-45 minut, pozwolić preparatowi wyschnąć. Można preparat zostawić nawet na kilka dni, nie straci on swoich właściwości, aczkolwiek trzeba upewnić się, że nie zostanie on zanieczyszczony.

KOD: 0230129

OPAKOWANIE:  20 litrów

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie RESIPONT 20L kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

RESIPONT 20L może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook