Protect anti graffiti 10l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

PROTECT ANTI GRAFFITI 10l Powiększ do pełnego rozmiaru

PROTECT ANTI GRAFFITI 10l

Produkt specjalnie stworzony, aby trudnić utrwalanie farb i graffiti.

 

 

 

Więcej szczegółów

0230049

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

947,15 zł brutto

PROTECT ANTI GRAFFITI jest to produkt specjalnie stworzony, aby trudnić utrwalanie farb, graffiti itp. Produkt zapobiega penetracji farb w miejscach porowatych lub w pęknięciach czyszczonych powierzchni. Jego zastosowanie sprawia, że łatwiej jest usunąć i oczyścić graffiti, farby, plakaty, zanieczyszczenia, itp z elewacji budynków czy pomników. Zostaje wchłonięty przez powierzchnię, ale nie uszczelnia jej co pozwala na swobodne "oddychanie" co w konsekwencji pozwala na przedostanie się wilgoci z materiału do atmosfery.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy używac nierozcieńczony za pomocą pędzla lub wałka. Należy nałożyc dwie warstwy produktu po wcześniejszym oczyszczeniu powierzchni z kurzu, pyłow itp. Drugą warstwę nakładamy przed wyschnięciem pierwszej warstwy. Wydajność produktu wynosi 0.2-1 litr produktu na metr kwadratowy, w zależności od stopnia porowatości oraz chlonności materiału.

Aby usunąć graffiti wystarczy woda o temperaturze 85-90 stopni Celsjusza i ciśnieniu 20 barów.

UWAGA: Przed zastosowaniem na dużej powierzchni, sprawdzić na mniejszym fragmencie czy produkt nie zmieni połysku lub barwy powierzchni, na której ma zostać użyty.

KOD: 0230049

OPAKOWANIE:  10 litrów

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie PROTECT ANTI GRAFFITI 10l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

PROTECT ANTI GRAFFITI 10l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook