O nas. - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski hiszpańskiej Firmy QUIMXEL.
Oferujemy Państwu produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego w następujących branżach:
HOTELARSTWO
PRALNIA
CHEMIA BASENOWA
URZĄDZENIA
MOTORYZACJA
PRZEMYSŁ
BUDOWNICTWO

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową, która obejmuje w swoim zakresie artykuły chemiczne przeznaczone dla gospodarstw domowych jak i firm spożywczych, sprzątających, , myjni samochodowych, pralni, hotelarstwa, gastronomii, itd. Wszystkie nasze artykuły pozwalają zadbać o czystość, wygodę, a nade wszystko zaoszczędzą czas i pieniądze. Pranie, wywabianie plan, wybielanie, mycie podłóg, okien, pielęgnacja pojazdów samochodowych i wiele, wiele innych czynności możecie wykonać Państwo dzięki naszym artykułom - uzyskując doskonały efekt końcowy.

Będąc wyłącznym dystrybutorem, możemy zaproponować Państwu ceny hurtowe w ilościach detalicznych. Pełna gama artykułów oraz ich przeznaczenie i zastosowanie zastała zaprezentowana na tronie naszego sklepu. Jeżeli nasz asortyment nie sprosta Państwa wymaganiom, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, by ofertę uzupełnić - w zależności od potrzeb.

 

Produkty posiadają certyfikaty zgodności z normami: ISO 9001:2008 i  ISO 9001:2008

facebook