Proszek do prania klen-pred 25kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Proszek do prania  KLEN-PRED 25kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania KLEN-PRED 25kg

KLEN PRED to produkt o wysokiej wydajności do prania ubrań, ręczników, kompletów pościeli. Eliminuje wszystkie rodzaje plam.  Przeznaczony do stosowania w twardej wodzie. Ze względu na wysoką moc rozpuszczania w wodzie jest szczególnie wskazany do stosowania w instalacjach z systemem pre-rozpuszczania i automatycznego dawkowania.Więcej szczegółów

0080024

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


521,13 zł brutto

KLEN PRED to produkt o wysokiej wydajności do prania ubrań, ręczników, kompletów pościeli. Eliminuje wszystkie rodzaje plam.  Przeznaczony do stosowania w twardej wodzie. Ze względu na wysoką moc rozpuszczania w wodzie jest szczególnie wskazany do stosowania w instalacjach z systemem pre-rozpuszczania i automatycznego dawkowania.

KOD: 0080024

OPAKOWANIE: 25kg

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do prania KLEN-PRED 25kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do prania KLEN-PRED 25kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

6 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook