Proszek do prania klen-pred 25kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Proszek do prania  KLEN-PRED 25kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania KLEN-PRED 25kg

KLEN PRED to produkt o wysokiej wydajności do prania ubrań, ręczników, kompletów pościeli. Eliminuje wszystkie rodzaje plam.  Przeznaczony do stosowania w twardej wodzie. Ze względu na wysoką moc rozpuszczania w wodzie jest szczególnie wskazany do stosowania w instalacjach z systemem pre-rozpuszczania i automatycznego dawkowania.Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

737,58 zł brutto

KLEN PRED to produkt o wysokiej wydajności do prania ubrań, ręczników, kompletów pościeli. Eliminuje wszystkie rodzaje plam.  Przeznaczony do stosowania w twardej wodzie. Ze względu na wysoką moc rozpuszczania w wodzie jest szczególnie wskazany do stosowania w instalacjach z systemem pre-rozpuszczania i automatycznego dawkowania.

KOD: 0080024

OPAKOWANIE: 25kg

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do prania KLEN-PRED 25kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do prania KLEN-PRED 25kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

8 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook