Proszek do prania kolor klen s/b 25kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg

KLEN S/B szczególnie wskazany do prania kolorów. Do wody o dowolnej twardości. Posiada on w swoim składzie doskonałą kombinacje środków powierzchniowo czynnych i sole nieorganiczne, które nadają doskonałą moc detergentu oraz emulgatora. Można go stosować na tkaniny poliestrowe, wełnę oraz na wszelkiego rodzaju włókna.Więcej szczegółów

0080046

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


513,34 zł brutto

KLEN S/B szczególnie wskazany do prania kolorów. Do wody o dowolnej twardości. Posiada on w swoim składzie doskonałą kombinacje środków powierzchniowo czynnych i sole nieorganiczne, które nadają doskonałą moc detergentu oraz emulgatora. Można go stosować na tkaniny poliestrowe, wełnę oraz na wszelkiego rodzaju włókna.

KOD: 0080046

OPAKOWANIE: 25kg

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

8 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook