Proszek do prania kolor klen s/b 25kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg

KLEN S/B szczególnie wskazany do prania kolorów. Do wody o dowolnej twardości. Posiada on w swoim składzie doskonałą kombinacje środków powierzchniowo czynnych i sole nieorganiczne, które nadają doskonałą moc detergentu oraz emulgatora. Można go stosować na tkaniny poliestrowe, wełnę oraz na wszelkiego rodzaju włókna.Więcej szczegółów

0080046

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


513,34 zł brutto

KLEN S/B szczególnie wskazany do prania kolorów. Do wody o dowolnej twardości. Posiada on w swoim składzie doskonałą kombinacje środków powierzchniowo czynnych i sole nieorganiczne, które nadają doskonałą moc detergentu oraz emulgatora. Można go stosować na tkaniny poliestrowe, wełnę oraz na wszelkiego rodzaju włókna.

KOD: 0080046

OPAKOWANIE: 25kg

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do prania kolor KLEN S/B 25kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

6 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook