Czerwony komplet do rozpylania - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Czerwony komplet do rozpylania Powiększ do pełnego rozmiaru

Czerwony komplet do rozpylania

Pojemność 750 ml.

Więcej szczegółów

5 dostępnych

24,55 zł brutto

Produktem jest czerwony komplet do rozpylania. W skład kompletu wchodzi pojemnik o pojemności 750 ml oraz pompka dozująca czerwona.

Komplet czerwony idealnie nadaje się do rozpylania produktów KWASOWYCH. (Do produktów ZASADOWYCH oraz innych płynów - polecamy komplet niebieski)

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Czerwony komplet do rozpylania kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Czerwony komplet do rozpylania może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook