Tuga aluminium teufel 1 l preparat do czyszcenia felg samochodowych - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

TUGA ALUMINIUM TEUFEL 1 L PREPARAT DO CZYSZCENIA FELG SAMOCHODOWYCH Powiększ do pełnego rozmiaru

TUGA ALUMINIUM TEUFEL 1 L PREPARAT DO CZYSZCENIA FELG SAMOCHODOWYCH

Skoncentrowany, żelowy preparat do czyszczenia i pielęgnacji felg aluminiowych

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

36,00 zł brutto

Płyn ALUMINIUM TEUFEL przeznaczony jest głównie do felg aluminiowych malowanych, lakierowanych, kołpaków, jak również felg stalowych. Nie używać do felg polerowanych,chromowych,malowanych,wieloczęściowych-skręcanych.Ze względu na swoją kwasową strukturę produkt jest niebezpieczny dla powłok polerowanych,chromowych i jest w stanie uszkodzić zewnętrzną warstwę czyszczonej felgi. Nadaje się idealnie do regularnej pielęgnacji. Doskonały stosunek ceny do jakości i wydajności. Środek nie zawiera fosforanów i jest biodegradalny

UWAGA :Chronić przed dziećmi.

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie TUGA ALUMINIUM TEUFEL 1 L PREPARAT DO CZYSZCENIA FELG SAMOCHODOWYCH kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

TUGA ALUMINIUM TEUFEL 1 L PREPARAT DO CZYSZCENIA FELG SAMOCHODOWYCH może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook