Preparat do udrażniania rur destax 1l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Preparat do udrażniania rur DESTAX 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat do udrażniania rur DESTAX 1l

Idealny środek do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych.

 

Więcej szczegółów

0460022

52 dostępnych

36,09 zł brutto

Wyprzedaż

DESTAX to preparat do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Samoczynnie usuwa zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Ze względu na bardzo wysoką moc działania należy stosować produkt zgodnie z zaleceniami instrukcji.

SPOSÓB UŻYCIA

Pozostawić w systemie kanalizacyjnym jak najmniejszą ilość wody. Powoli wlać produkt do otworu wlotowego. Poczekać 4-5 minut i zalać niewielką ilością wody. Pozostawić na kilka minut i spłukać dużą ilością wody. W przypadku uporczywego osadu, czynność powtórzyć.

KOD: 0460022

OPAKOWANIE: 1 litr

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat do udrażniania rur DESTAX 1l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat do udrażniania rur DESTAX 1l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook