Dezynfekujący detergent batoxel 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Dezynfekujący detergent BATOXEL 5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Dezynfekujący detergent BATOXEL 5l

Dezynfekujący detergent o przyjemnym, długotrwałym zapachu.

 

Więcej szczegółów

0050016

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


232,57 zł brutto

BATOXEL to środek o potrójnym działaniu. Zarówno czyści, dezynfektuje oraz nadaje świeży zapach czyszczonym powierzchniom. Jego skuteczność opiera się o działanie aldehydów z czwartorzędowymi związkami amoniowymi. Świetnie nadaje się do powierzchni twardych (podłogi, ściany zmywalne, kafelki itp.) jak i do mebli czy toalet. Środek nadaje się do użytkowania w przemyśle spożywczym.

SPOSÓB UŻYCIA

Do codziennego użytkowania dodać 10 g środka BATOXEL na każdy litr wody przy czyszczeniu ścian, podłog, mebli itp. Jeśli czyścimy powierzchnie używane w przemyśle spożywczym należy ją dobrze oczyścić wodą, tak aby żaden składnik aktywny naszego detergentu nie przedostał się do jedzenia.

KOD: 0050016

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

NORMA UNE-EN 13697, 12-20/40-04377 ,

12-20/40-04377 HA

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Dezynfekujący detergent BATOXEL 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Dezynfekujący detergent BATOXEL 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook