Nabłyszczacz do naczyń brimel aut d 20l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Nabłyszczacz do naczyń BRIMEL AUT D 20l Powiększ do pełnego rozmiaru

Nabłyszczacz do naczyń BRIMEL AUT D 20l

Nabłyszczacz do porcelany i naczyń przeznaczony do mycia w twardej wodzie.

Więcej szczegółów

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

520,78 zł brutto

Płyn do nabłyszczania naczyń i porcelany, przeznaczony do mycia w twardej wodzie. Ze względu na swój skład nie wytwarza piany, zapewnia długotrwały połysk i suszy naczynia.  Zaleca się używanie tego środka razem z innymi preparatami naszej firmy - VAMEL AUT D lub VAMEL AUT SD.

Produkt bardzo wydajny, używac od 0.2 do 0.6 g produktu na litr wody. Nie uszkadza żadnych elementów systemów dozujących, myjących oraz powierzchni na których jest stosowany.

KOD: 0040019

OPAKOWANIE: 20 litrów

PAKOWANIE: 1 x 20 l

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Nabłyszczacz do naczyń BRIMEL AUT D 20l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Nabłyszczacz do naczyń BRIMEL AUT D 20l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook