Odkamieniacz do zmywarek. descrust l 10l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Odkamieniacz do zmywarek. DESCRUST L 10l Powiększ do pełnego rozmiaru

Odkamieniacz do zmywarek. DESCRUST L 10l

Odkamieniacz do zmywarek.

 

Więcej szczegółów

0060001

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


147,78 zł brutto

DESCRUST L jest bardzo kwaśnym środkiem do odkamieniania zmywarek. Posiada w swoim składzie inhibitory korozji, które zapobiegają powstaniu rdzy. Środek nie produkuje gazów cieplarnianych.

W przypadku użycia w zmywarce zapełnić tackę w 10% pojemności i włączyć urządzenie, pamietając o tym, aby w środku nie znajdowały się naczynia. Podczas używania preparatu do odkamieniania innych powierzchni dawka zależy od stopnia zabrudzenia powierzchni.

Produkt silnie drażniący.

KOD: 0060001

OPAKOWANIE: 10 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odkamieniacz do zmywarek. DESCRUST L 10l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odkamieniacz do zmywarek. DESCRUST L 10l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook