Ekologiczny środek eco floor 1l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Ekologiczny środek ECO FLOOR 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Ekologiczny środek ECO FLOOR 1l

Ekologiczny środek czystości o wysokiej koncentracji, idealny do czyszczenia podłóg oraz wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych.

Więcej szczegółów

69 dostępnych

24,24 zł brutto

Obniżka!

-10%

26,94 zł

Ekologiczny środek czystości o wysokiej koncentracji, idealny do czyszczenia podłóg oraz wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych. Zawiera biodegradowalne składniki, które pozwalają na zastosowanie produktu w środowisku naturalnym i nie wpływają negatywnie na jego stan. Posiada etykietę ECOLABEL przyznawaną przez Unię Europejską.

SPOSÓB UŻYCIA

Używac 25 ml środka czyszczącego na 5 litrów wody.

KOD: 0070000

OPAKOWANIE: 1 litr

PAKOWANIE: 12 x 1 l

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Ekologiczny środek ECO FLOOR 1l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Ekologiczny środek ECO FLOOR 1l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

9 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook