Środek do usuwania wosków desparalex 20l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Środek do usuwania wosków DESPARALEX 20l Powiększ do pełnego rozmiaru

Środek do usuwania wosków DESPARALEX 20l

Produkt do usuwania wosku parafinowanego z pojazdów mechanicznych.

 

Więcej szczegółów

0150013

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

572,45 zł brutto

DESPARALEX to produkt do usuwania wosku parafinowanego z pojazdów mechanicznych. Usuwa całkowicie warstwy parafin bez uszkodzenia farby, gumy, tworzyw sztucznych, malowanych powierzchni itp. Nie posiada w swoim składzie związków aromatycznych i chlorków. Posiada wysoki punkt zapalny, co sprawia, że jest środkiem bezpiecznym w użytkowaniu.

SPOSÓB UŻYCIA

Za pomocą myjek ciśnieniowych: użyć bezpośrednio w maszynie z ciepłą wodą (50-60 stopni Celsjusza) bezpośrednio na powierzchnię. Po rozpuszczeniu warstwy parafiny spłukać powierzchnię wodą myjką ciśnieniową.

Ręcznie: Spryskać powierzchnię produktem, następnie przepłukać wodą pod ciśnieniem. Na koniec przemyć neutralnym szamponem i spłukać wodą.

KOD: 0150013

OPAKOWANIE: 20 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Środek do usuwania wosków DESPARALEX 20l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Środek do usuwania wosków DESPARALEX 20l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook