Preparat, środek czyszczący do usuwanie kleju z szyb - sklep
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

AD81 środek do usuwania kleju  10l - AD 81 Powiększ do pełnego rozmiaru

AD81 środek do usuwania kleju 10l - AD 81

Środek czyszczący do usuwania klejów z różnych powierzchni AD 81. Sprawdź wydajność AD81!

Więcej szczegółów

0150010

7 dostępnych

244,77 zł brutto

AD 81 lub AD81 to produkt używany do usuwania klejów w szybki i efektywny sposób. Nie zawiera fenoli ani tetrachlorometanu. Usuwa kleje ze wszystkich powierzchni: szyby, auta, powierzchnie lakierowane. Wysoka wydajność.

SPOSÓB UŻYCIA

Nałożyć czysty produkt na powierzchnię, którą chcemy oczyścić. Może być również nałożony za pomocą gąbki lub każdego innego materiału, który nie uszkodzi naszej powierzchni. Zazwyczaj nie ma wpływu na kondycję farb w dobrym stanie, aczkolwiek najlepiej przetestować produkt, ponieważ może powodować uszkodzenia plastiku czy farb w gorszej kondycji.

KOD: 0150010

OPAKOWANIE: 10 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie AD81 środek do usuwania kleju 10l - AD 81 kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

AD81 środek do usuwania kleju 10l - AD 81 może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook