Szybkoschnący rozpuszczalnik petrol 15-60 25l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60   25l Powiększ do pełnego rozmiaru

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 25l

Szybkoschnący środek do usuwania plam oleju i benzyny.

 

Więcej szczegółów

0120014

4 dostępnych

766,14 zł brutto

PETROL 15-60 to produkt do odtłuszczania, stosowany do czyszczenia silników, maszyn, powierzchni itp. Może być używany do usuwania smarów, olejów i wszelkiego rodzaju zabrudzeń, nie uszkadzając gumy oraz tworzyw sztucznych. Idealnie usuwa plamy z olejów i benzyny. Formuła zawiera środki nawilżające ułatwiające penetrację. Jest to produkt szybkoschnący. NIE zawiera związków chloru ani benzenu.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy używać w formie nierozcieńczonej lub ewentualnie rozpuszczony w oleju bądź benzynie. Środek ten stworzony został stworzony do używania w pistoletach do usuwania smaru.

KOD: 0120014

OPAKOWANIE: 25 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 25l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 25l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook