Szybkoschnący rozpuszczalnik petrol 15-60 50l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60   50l Powiększ do pełnego rozmiaru

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 50l

Szybkoschnący środek do usuwania plam oleju i benzyny.

 

Więcej szczegółów

0120015

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


1 516,70 zł brutto

PETROL 15-60 to produkt do odtłuszczania, stosowany do czyszczenia silników, maszyn, powierzchni itp. Może być używany do usuwania smarów, olejów i wszelkiego rodzaju zabrudzeń, nie uszkadzając gumy oraz tworzyw sztucznych. Idealnie usuwa plamy z olejów i benzyny. Formuła zawiera środki nawilżające ułatwiające penetrację. Jest to produkt szybkoschnący. NIE zawiera związków chloru ani benzenu.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy używać w formie nierozcieńczonej lub ewentualnie rozpuszczony w oleju bądź benzynie. Środek ten stworzony został stworzony do używania w pistoletach do usuwania smaru.

KOD: 0120015

OPAKOWANIE: 50 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 50l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Szybkoschnący rozpuszczalnik PETROL 15-60 50l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook