Preparat do usuwania mazutu petrol f 25l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Preparat do usuwania mazutu PETROL F  25l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat do usuwania mazutu PETROL F 25l

Zielony, szybkoschnący, emulgujący odtłuszczacz do usuwania smarów z silników, powierzchni i maszyn.

 

Więcej szczegółów

0320026

5 dostępnych

785,58 zł brutto

PETROL F jest to szybkoschnący odtłuszczacz do usuwania smarów z silników, powierzchni, maszyn itp. Może być używany do usuwania smarów, olejów i wszelkiego rodzaju zabrudzeń bez uszkodzenia gumy lub tworzyw sztucznych. Posiada środki nawilżające ułatwiające penetrację. W swoim składzie nie zawiera związków chloru i benzenu.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek należy rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:5 lub 1:6. Spryskać powierzchnię za pomocą pistoletu lub recznie, pozostawić na kilka minut i spłukać wodą za pomocą myjki ciśnieniowej.

KOD: 0120026

OPAKOWANIE: 25 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat do usuwania mazutu PETROL F 25l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat do usuwania mazutu PETROL F 25l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook