Proszek do mycia pojazdów boxclean citric 20kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN CITRIC 20kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN CITRIC 20kg

Preparat w proszku łączący ze sobą środki nawilżające oraz wysoką moc mycia.

 

 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

323,74 zł brutto

Środek w proszku do użytku w czyszczeniu każdego rodzaju zabrudzeń (tłuszcz/smar, olej, pozostałości węgla itp.) BOXCLEAN CITRIC doskonale łączy właściwości nawilżające, siły powierzchniowo-czynne oraz doskonałą możliwość pienienia, w porównaniu do innych tradycyjnych odtłuszczaczy. Posiada przyjemny cytrusowy zapach.

SPOSÓB UŻYCIA

Może być używany poprzez rozpylacz, myjkę ciśnieniową lub ręcznie po wcześniejszym przygotowaniu roztworu wodnego. Dawka wacha się od 0.1 do 0.4% w zależności od rodzaju zanieczyszczenia i rodzaju instalacji dozującej. Zaleca się stosowanie tego produktu w instalacjach z dozownikami oraz lejami.

KOD: 0320181

OPAKOWANIE: 20 kilogram

PAKOWANIE: 1 x 20 kg

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN CITRIC 20kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN CITRIC 20kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook