Proszek do mycia pojazdów boxclean p 20kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P  20kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg

Preparat w proszku łączący ze sobą środki nawilżające oraz wysoką moc mycia.

 

 

Więcej szczegółów

0320041

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


367,13 zł brutto

Środek w proszku do użytku w czyszczeniu każdego rodzaju zabrudzeń (tłuszcz/smar, olej, pozostałości węgla itp.) BOXCLEAN P doskonale łączy właściwości nawilżające, siły powierzchniowo-czynne oraz doskonałą możliwość pienienia, w porównaniu do innych tradycyjnych odtłuszczaczy.

SPOSÓB UŻYCIA

Może być używany poprzez rozpylacz, myjkę ciśnieniową lub ręcznie po wcześniejszym przygotowaniu roztworu wodnego. Dawka wacha się od 0.1 do 0.4% w zależności od rodzaju zanieczyszczenia i rodzaju instalacji dozującej. Zaleca się stosowanie tego produktu w instalacjach z dozownikami oraz lejami.

KOD: 0320041

OPAKOWANIE: 20 kilogram

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook