Proszek do mycia pojazdów boxclean p 20kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P  20kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg

Preparat w proszku łączący ze sobą środki nawilżające oraz wysoką moc mycia.

 

 

Więcej szczegółów

0320041

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


367,13 zł brutto

Środek w proszku do użytku w czyszczeniu każdego rodzaju zabrudzeń (tłuszcz/smar, olej, pozostałości węgla itp.) BOXCLEAN P doskonale łączy właściwości nawilżające, siły powierzchniowo-czynne oraz doskonałą możliwość pienienia, w porównaniu do innych tradycyjnych odtłuszczaczy.

SPOSÓB UŻYCIA

Może być używany poprzez rozpylacz, myjkę ciśnieniową lub ręcznie po wcześniejszym przygotowaniu roztworu wodnego. Dawka wacha się od 0.1 do 0.4% w zależności od rodzaju zanieczyszczenia i rodzaju instalacji dozującej. Zaleca się stosowanie tego produktu w instalacjach z dozownikami oraz lejami.

KOD: 0320041

OPAKOWANIE: 20 kilogram

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Proszek do mycia pojazdów BOXCLEAN P 20kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook