Skoncentrowany szampon carlex m 20l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Skoncentrowany szampon CARLEX M  20l Powiększ do pełnego rozmiaru

Skoncentrowany szampon CARLEX M 20l

Skoncentrowany, neutralny szampon do czyszczenia i mycia samochodów, motocykli i innych pojazdów.

 

 

Więcej szczegółów

0320043

10 dostępnych

239,55 zł brutto

CARLEX M to skoncentrowany szampon do czyszczenia i mycia samochodów, motocykli, nadwozia itp. Działa skutecznie, usuwa brud bez uszkodzenia powierzchni, ponieważ jest to produkt całkowicie neutralny. Szczególnie zalecany do myjni automatycznych, aczkolwiek może być stosowany również do mycia ręcznego. Posiada jonowe i niejonowe środki powierzchniowoczynne. Produkt pieniący się o silnej sile emulgującej.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem preparat należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach od 1:100 do 1:20 w zależności od uporczywości zanieczyszczeń.

KOD: 0320043

OPAKOWANIE: 20 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Skoncentrowany szampon CARLEX M 20l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Skoncentrowany szampon CARLEX M 20l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook