Skoncentrowany szampon carlex c 20l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Skoncentrowany szampon CARLEX C  20l Powiększ do pełnego rozmiaru

Skoncentrowany szampon CARLEX C 20l

Silnie skoncentrowany szampon do czyszczenia i mycia pojazdów, zalecany gdy istnieje potrzeba utworzenia piany.

 

 

Więcej szczegółów

0320013

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

382,69 zł brutto

CARLEX C to skoncentrowany i perfumowany szampon do czyszczenia i mycia samochodów, motocykli, nadwozia itp. Działa skutecznie, usuwa brud bez uszkodzenia powierzchni, ponieważ jest to produkt całkowicie neutralny. CARLEX C to preparat o silnych właściwościach emulgujacych oraz wysokopiennych, zalecany szczególnie podczas potrzeby wytworzenia piany. Posiada niejonowe związki powierzchniowo czynne. Może być stosowany zarówno w myjniach automatycznych jak i do mycia ręcznego.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem preparat należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach od 1:300 do 1:50 w zależności od uporczywości zanieczyszczeń i potrzeby piany (biorąc pod uwagę relację powietrze-woda).

KOD: 0320013

OPAKOWANIE: 20 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Skoncentrowany szampon CARLEX C 20l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Skoncentrowany szampon CARLEX C 20l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook