Płyn do mycia plastków vinilex 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Płyn do mycia plastków VINILEX   5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do mycia plastków VINILEX 5l

Produkt do czyszczenia i polerowania wszelkiego rodzaju powierzchni plastikowych i winylowych.

 

 

Więcej szczegółów

0130000

11 dostępnych

196,00 zł brutto

VINILEX jest produktem do czyszczenia i polerowania wszelkiego rodzaju powierzchni plastikowych i winylowych. Jest wskazany do stosowania na samochodowych deskach rozdzielczych i materiałach skóropodobnych. Doskonale sprawdza się na powierzchniach emaliowanych i wszelkiego rodzaju powierzchniach winylowych.  Zawiera polisiloksany. Jego stosowanie zapewnia przywrócenie naturalnego połysku w.w. powierzchniom. Posiada własciwości antystatyczne zapobiegające ponownemu osiadaniu kurzu.

SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść produkt bezpośrednio na powierzchnię za pomocą ściereczki lub gąbki uważając, aby nie nanieść zbyt dużej ilości preparatu.

KOD: 0130000

OPAKOWANIE:  5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Płyn do mycia plastków VINILEX 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Płyn do mycia plastków VINILEX 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook