Preparat do toalet przenośnych wc 31 bio 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Preparat do toalet przenośnych WC 31 BIO  5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat do toalet przenośnych WC 31 BIO 5l

Biologiczny środek do czyszczenia toalet przenośnych.

 

 

Więcej szczegółów

0050054

8 dostępnych

522,68 zł brutto

Produkt biologiczny składający się z mikroorganizmów, perfumowany i silnie barwiący. Stosowany do usuwania zapachów i niszczenia materii organicznej w toaletach pojazdów kempingowych, przenośnych toaletach itp. Produkt zastępczy dla środków zawierających formaldehydy i czwartorzędowe sole amonowe. Produkt naturalny, więc nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

SPOSÓB UŻYCIA

Wymieszać 50-100 ml preparatu z 15-20 litrami czystej wody w zależności od pojemności zbiornika. Proporcje te zależą, również od temperatury otoczenia. NIE używać preparatu razem z innymi środkami czystości, produktami zawierającymi chlor czy dezynfektantami.

KOD: 0050054

OPAKOWANIE:  5 litrów

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat do toalet przenośnych WC 31 BIO 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat do toalet przenośnych WC 31 BIO 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook