Uniwerslany detergent deterpin 10l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Uniwerslany detergent DETERPIN 10l Powiększ do pełnego rozmiaru

Uniwerslany detergent DETERPIN 10l

Uniwersalny detergent do powierchni zmywalnych.

 

Więcej szczegółów

0030025

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


138,07 zł brutto

DETERPIN to uniwersalny preparat do wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych (podłóg, łazienek, pryszniców, zlewów, umywalek,płytek itd.) Zawiera bioalkohol, środki powierzchniowo - czynne i olejek sosnowy dzięki czemu posiada zwiększoną siłę czyszczenia oraz pozostawia trwały, świeży zapach. W przemyśle motoryzacyjnym świetnie sprawdza się do czyszczenia wnętrz autbusów, pociągów czy samochodów osobowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zaleca się użycie od 10 do 30 ml produktu na litr wody, w przypadku uporczywych zabrudzeń zwiększyć dawkę środka DETERPIN do 70 ml produktu na litr wody.

KOD: 0030025

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Uniwerslany detergent DETERPIN 10l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Uniwerslany detergent DETERPIN 10l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook