Preparat owadobójczy flant 12 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Preparat owadobójczy FLANT 12 5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat owadobójczy FLANT 12 5l

Produkt jest stosowany do zwalczania owadów: much, komarów, trzmieli, ciem i innych.

Więcej szczegółów

0260000

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


311,90 zł brutto

Preparat owadobójczy. Należy uważnie przeczytać informacje zawarte na etykiecie produktu aby uniknąć zagrożeń dla ludzi i środowiska. Rozpylić produkt w pomieszczeniu, ważne aby w miarę możliwości drzwi i okna musza być zamknięte. Nie stosować na żywność lub naczynia kuchenne. Nie stosować w miejscu gdzie jest przygotowywane, spożywane i podawane pożywienie. Aplikacja musi być przeprowadzona podczas nie obecności zwierząt. Zaleca się odczekanie 12 godzin od momentu rozpylenia. Przed wejściem przewietrzyć pomieszczenie. Nie należy mieszać z innymi produktami.

 KOD: 0260000

OPAKOWANIE: 5 litrów                  

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat owadobójczy FLANT 12 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat owadobójczy FLANT 12 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook